dailypics.info
Главная

Общая

Общая

Найчастіше люди розуміють фактори, що впливають на повноцінне затишне життя тільки лише на поверхневому рівні. Найчастіше, повною мірою висловити основоположні принципи, які формують гармонійну атмосферу і грамотно врівноважений житловий простір, зможе далеко не кожна людина. Оскільки у кожної людини власне бачення і ставлення до певних речей, предметів, форм, кольорів, що впливає на сприйняття, емоції і відчуття, кожна людина по-своєму трактує і виділяє особисті пріоритети, а так само своє уявлення про комфортний інтер’єр. Але все ж, що ж насправді об’єднує різні поєднання в цілісну композицію, і робить житло людини індивідуальним, властивим його світогляду, звичкам, способу життя, смаку? Звичайно ж – стиль. Всі особисті уподобання, характер, мислення, зв’язок між внутрішнім світом і зовнішнім оточенням простору, знаходять баланс в підходящому людині стилі інтер’єру. Стиль інтер’єру здатний відобразити психологію і філософію кожної людини, що проживає в будинку, її прагнення максимально полегшити та вдосконалити свій побутовий уклад, створити важливу і необхідну функціональність, поєднуючи її в об’ємах, конфігураціях і естетиці.

Що таке стиль інтер'єру?

Визначення стилю інтерпретує у своєму сенсі самий основний принцип, що створює сприйняття людиною інтер’єру. Стиль інтер’єру – образна сукупна форма зі спрямованістю ознак, що характеризують особливості мистецтва певного часу, в сукупності з індивідуальними художніми тенденціями. Тому, сучасні стилі інтер’єру, в першу чергу відображають єдність художніх форм і образів у зіставленні їх з теперішнім часом. Де найчастіше робиться акцент на необхідність поєднання законів організації простору з максимальною зручністю і доцільністю їх в експлуатації. Більшість сучасних стилів припускає у своїй основі переважання функціональності у відношенні до декоративності, а тому і виражається це, як правило, в легкості, відкритості, простих формах, предметах, кольорі, але ні як не в аксесуарах.

Походження сучасних стилів.

Початок сучасних стилів походить з другої половини XIX століття, згодом дуже сильного впливу стрімкого розвитку промисловості, технічного прогресу в науці і техніці, а так само розвитку свідомості суспільства. Процеси зміни історичних стилів епох в сучасні стилі, напрями і течії піддавалися тривалій і складній трансформації. Але еволюція розвитку дала своє, і кардинально змінила ставлення до стилю інтер’єру, в результаті чого сприяла якісному та раціональному прояву акцентів, властивих сучасним стилям. І тільки через тривалий період часу, з розвитком технологій, в процесі спрощення та впорядкування форм, ліній, деталей, предметів, в поєднаннях з інноваційними і традиційними оздоблювальними матеріалами, винайдені нові художні образи, прийоми та рішення, стали популярними, широко відомими і загальновизнаними. До сучасних стилей інтер’єру відносять такі, які відмінно себе зарекомендували і мають гідне право бути лідерами існуючих в даний час напрямків дизайну, це стилі: контемпорарі, мінімалізм, хай-тек, лофт і скандинавський.

Узагальнено охарактеризувати сучасні стилі інтер’єру можна як, можливість формування індивідуального середовища життєдіяльності людини з об’єднанням розмаїття загальних прийомів і властивостей в доступні самовираження. Проявляється сучасний стиль найчастіше в контрасті загального зіставлення одного ряду елементів, таких як різні матеріали, форми, текстури, кольори, іншим їх характерними ознаками, таким як необхідні властивості, пропорції, специфіка, або володіння детальністю, в створенні ними цілісного композиційного ансамблю. Часто сучасні прийоми в сучасних стилях виражаються суміщенням різних кімнат у єдиний простір, з поділом його на функціональні зони. Це виражається, наприклад, в об’єднанні вітальні, кухні і їдальні в єдину зону денного проведення часу. Поєднання спальні, вбиральні та ванної в єдину вечірньо-нічну зону відпочинку. Так само тенденціям теперішнього часу в сучасних стилях нерідко властиве використання натуральних матеріалів, з яскраво вираженою благородно-натуральною текстурою. Так, оздоблювальні матеріали на стінах, підлогах, корпусних та м’яких меблях, конструкціях, виражаються у кольорах і фактурах, властивих проявам їх в природі.

Сучасні стилі інтер’єру.

kontemporari

Контемпорарі (від англ. Contemporary – сучасний) Стиль для комфортного, затишного і сучасного життя. Характеризує стиль контемпорарі – широка масова доступність, зручність і практичність із застосуванням хоч і не дорогих, але тільки якісних матеріалів і предметів побуту, у яких високі технічні показники. Даний стиль дозволяє втілити сучасні і нові ідеї, які не підпадають під жорсткі рамки стилів хай- тек і мінімалізм. Використання цього стилю в інтер’єрі створює граничну ясність і функціональність в оформленні, зрозумілу і легку компоновку всіх елементів в оформленні. Стиль контемпорарі виражається чіткими лініями, пропорційними формами, гладкими і рівними поверхнями, які будуть фоном для нечисленного декору. Головний принцип стилю – бути близьким, простим і зрозумілим більшості, щоб застосувати його в своєму інтер’єрі змогла будь-яка людина, що володіє гарним смаком і бажанням самовираження.

minimalizm

Мінімалізм (від лат. Minimus – найменший) Стиль який характеризується лаконічною естетикою, виразними формами, простими лініями, точними і ясними композиціями. В основі чого лежить все лише найпотрібніше і необхідне для життя. Стиль будується на функционалізмі, простоті й раціональності. Декоративність відсувається на другий план, а орнаменти і надмірності відсутні. Мінімалізм проявляється в просторі, в правильних, геометричних об’ємах, у відкритих, вільних плануваннях і просторах. У цьому стилі застосовуються однотонні поверхні, стримані і не виразні матеріали, нейтральні або монотонні кольори і відтінки.

hi-tech

Хай-тек (від англ. Hi-tech – високі технології) Стиль визначається застосуванням сучасних високо технологічних методів таких як: параметрізм, пластичність, тектоніка, в складових елементах інтер’єру, оздобленні, меблях, дизайнерських прийомах, з впровадженням технічного зв’язку з обладнанням, що полегшує життя людини і використанням при створенні дизайну техногенної структури будівлі, конструкцій, комунікацій. Застосовуючи в інтер’єрі стиль хай-тек, робиться акцент на естетику складних елементів, прагматичній своєрідній формі необхідних предметів, декоративному прояві сучасної художньої композиції, на основі надійних технологій майбутнього. Стиль хай-тек оформляється з використанням переважно скляних, пластикових і металевих матеріалів, з глянцевими гладкими поверхнями, а відсутність декору компенсується значимістю і нестандартністю форм, що саме по собі стає прикрасою інтер’єру.

loft

Лофт (від англ. Loft – горище) Стиль, в основі якого закладено переобладнання горища, складу, або промислової будівлі, під житловий та життєвий простір. Інтер’єр, виконаний в стилі лофт, обов’язково повинен відображати сліди індустріального минулого, такі як: відкрито виражені цегла, бетон, залізні балки, повітроводи. Навіть, якщо лофт застосовується в нових побудованих будинках, такі елементи створюються штучним способом. Даному стилю властиві великі і відкриті площі, які не передбачають поділу на кімнати, а тільки на функціональні зони, іноді навіть у вертикальному рівні. Такі функціональні зони відгороджуються декоративними або мобільними перегородками, а так само меблями, винятком можуть стати тільки санвузли, спальні, підсобні або приватні приміщення.

skandynavskiyj

Скандинавський (властивий північним народам) Стиль, який є найлегшим природним і натуральним стилем. Даний стиль прийшов до нас з північної Європи, з таких країн як: Швеція, Норвегія, Фінляндія. Довгі зими, суворий клімат, недолік сонячного світла, споконвічний зв’язок з природою, відображаються в інтер’єрі, який виконується в скандинавському стилі. Саме тому, інтер’єри в такому стилі завжди наповнені безмірною свободою, повітрям і світлом. Основу стилю складають лаконічні і прості форми, світлі і пастельні тони, природні матеріали. В оздобленні часто використовується натуральне дерево, камінь, метал. Основним кольором інтер’єру є білий колір, будь-які відтінки синього, зеленого, а так само почерпнуті з природи. Колір в скандинавському стилі несе особливе функціональне навантаження, оскільки всі світлі відтінки здатні створювати оптичні ілюзії. Родзинкою скандинавського стилю є достаток застосованого декору і яскравих акцентів, оскільки вони пожвавлюють обстановку.

Сучасні стильові течії.

Сучасні стилі інтер’єру мають три основні форми прояву, глобально відрізняються один від одного, і мають достатньо підстав, щоб вони були виділені в окремі течії. Перший затребуваний прояв сучасних стилів – це стилізація, друге, що має популярність – це стильовий напрям, і не менш актуальне третє – змішання різних стилів.

Стилізація, являє собою використання окремих прийомів і рішень, властивих певному підходящому стилю з оптимальним рівнем застосування та співвідношення рішень в певних умовах квартири. По суті, це застосування не всього стилю в цілому, з усіма разом узятими ознаками, а тільки лише об’єднання його явних і характерних виразів з естетично виправданими співвідношеннями образів стилю, в виразно сформованій ситуації. При стилізації інтер’єру беруться до уваги тільки підходящі певному випадку елементи стилю, і на їх основі дизайнерами створюються власні ідеї.

Стильовий напрям, це сукупність принципів походження стильових ознак, з поєднанням специфічних для певного періоду сучасного часу художніх напрямків і які володіють певними тенденціями. В цілому, стильовий напрям в дизайні інтер’єру – це сучасне трактування стилю, у поєднанні з впливом факторів часу, моди і технологій. При оформленні інтер’єру зі стильової спрямованістю, застосовуються тільки деякі певні ознаки обраного стилю з коригуваннями під нововведення, естетичне сприйняття обраного стилю дизайнером і з відображенням смакових переваг клієнта.

Змішення стилів, у свою основу закладає поєднання декількох характерних виразів різних стилів, з різними методами, походження, напрямками. Досвідчені професіонали можуть не загострювати свою увагу на одному стилі, а створюючи незвичний, зовсім відмінний від інших дизайн інтер’єру, можуть експериментувати із застосуванням у своїх ідеях прийомів з різними ознаками стилів з різних напрямків. Але таке змішання стилів має якийсь звід правил, особливостей та основних характеристик, виконання яких обов’язково призводить до успішного результату. При створенні дизайну інтер’єру, в основі якого лежить змішання стилів, дизайнерами детально опрацьовуються обмеження обраних до застосування стилів, приділяється особлива увага поєднанню елементів і характерних деталей, з різних стилів. Інакше інтер’єр ризикує перетворитися на несмак, з не оптимально і не грамотно організованим простором.

Різноманітність стильових рішень в оформленні інтер’єру залежить тільки від кількості ідей в голові у дизайнерів, їх вишуканості смаку і почуття міри. Тільки справжні професіонали здатні гармонійно організувати простір в обраному стильовому напрямку. Зможуть застосувати прийоми, які будуть органічно поєднувати між собою всі деталі і предмети інтер’єру. Звертаючись до компанії Комфорт делюкс, за створенням дизайну інтер’єру, ви можете бути впевнені, при створенні стильової спрямованості вашого інтер’єру, наші дизайнери будуть спиратися на стиль, притаманний вашій індивідуальності. На початку якої, лежать ваші уподобання, сприйняття естетики, ваш темперамент.

Пластмассовое ведро для бумаг 121
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Общая
Теги:

Нарощенные ногти желтый дизайн фото  Ландшафтный дизайн волгоград отзывы  Как сделать перекрытие из арболита  Защелка для ящика с инструментами своими руками  Отопление частного дома своими руками схемы радиаторы  Как самому сделать форму для литья серебра  Фото красивых причёсок на бок  Насос фонтанный для пруда своими руками  Как сшить игрушки из трикотажа  6 вольтовая схема мотоцикла минск  Подушки на подарок эксклюзивные  Как сделать тренажер для гиперэкстензий  Рисование открыток ватными палочками  Боксы для туалетной бумаги с замком  Запоминающиеся подарок на день рождения  Елена журналы по вязанию  Как сделать деревянный настил на даче  Как сделать каркас крыши с ендовой  

Карта сайта